Weekend poza miastem


Wczasy poza miastem w hotelu Kadyny to nie tylko historia, odpoczynek i relaks. To również możliwość aktywnego spędzania czasu, nie tylko na terenie hotelu! Dzięki bliskości Zalewu Wiślanego i lasów Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej długie spacery po lesie oraz nad linią brzegową mogą być codziennością. Magiczna atmosfera, zabytkowa architektura i bliskość natury sprawiają, że każdy będzie miał możliwość ciekawego wypoczynku. Wczasy poza miastem to idealne rozwiązanie w szczególności dla osób, które lubią bliskość natury i chcą odpocząć od hałasu i zgiełku dużego miasta. Warto wspomnieć, że teren hotelu i jego atrakcje stanowią doskonałe warunki do interesującego wypoczynku z dziećmi. Najmłodsze pociechy dzięki zwierzętom mini zoo i koniom poczują klimat polskiej wsi, a przy okazji będą mogły znaleźć nowe pasje i zainteresowania.

Weekend z rodziną na wsi


Weekend z rodziną na wsi to jeden z wielu sposobów na reset. Dzięki spędzeniu czasu w ciszy i spokojnej atmosferze, organizm wypoczywa i nabiera siły na nowe wyzwania. Dodatkowo w okresie wiosenno-letnim natura gra swój koncert. Wiele ptaków, lekki wiaterek kołyszący drzewa, a w pobliżu Zalew Wiślany sprawią, że poczujesz się jak w Arkadii. Weekend z rodziną na wsi to rozwiązanie, które pozwoli na zainteresowanie dzieci nowymi bodźcami. W ofercie hotelu Kadyny Folwark znajdą Państwo wiele atrakcji, które pozwolą dzieciom nabyć nowych umiejętności mi: warsztaty ceramiczne, basen, rowery, konie, mini zoo, ZPK. Weekend poza miastem to również szansa na jazdę konno! W końcu, które dziecko nie marzy o tym, aby usiąść na słodkiego rumaka. A to wszystko w jednym miejscu – zdecyduj się na wczasy poza miastem w hotelu Kadyny!

Dlaczego warto wybrać się na weekend z rodziną na wsi?

Dlaczego warto wybrać się na weekend z rodziną na wsi?


Weekend z rodziną na wsi kojarzony jest z nudą i czasem, który nie każdy może polubić. Często mamy zły obraz wsi polskiej, który spowodowany jest stereotypami powstałymi jeszcze w latach 80. XX wieku. Jednakże warto wiedzieć, że polska wieś cały czas się zmienia. Wielość inwestycji sprawia, że powstają coraz to nowe miejsca, do których można się udać. Kadyny, w których znajduje się hotel, są zdecydowanie wsią, do której warto się udać.

Weekend na wsi – co można podczas niego robić?

Weekend na wsi – co można podczas niego robić?


Weekend na wsi to przede wszystkim okazja do odpoczynku i relaksu. W obecnych czasach naładowanie baterii nie jest takie proste. Szybkie tempo życia i wieczny hałas, który dobywa się na ulicach wielkich miast, nie wpływa pozytywnie na nasz odpoczynek. Weekend na wsi jest przeciwieństwem wszystkiego, co może nas spotkać w Gdańsku, Sopocie albo Gdyni. Położenie w okolicy Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej to idealna okazja do długich spacerów na łonie natury. Weekend z rodziną poza miastem to również idealna okazja dla dzieci, aby mogły pobiegać na zielonej trawie i w bliskości morza!

Weekend poza miastem – dlaczego warto?

Weekend poza miastem – dlaczego warto?


Hotel w Kadynach poza standardowymi atrakcjami, oferuje również wiele innych, które poza miłym spędzeniem czasu, mogą przerodzić się w ciekawe hobby. Wędkowanie? Kitesurfing? A może warsztaty ceramiczne? To wszystko dostępne jest w ofercie. Weekend poza miastem nie musi być tak nudny, jak się wydaje. Dzieci również znajdą coś dla siebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcji dla dzieci, wszakże Kadyny poza możliwością spędzenia weekendu z rodziną na wsi sprawi, że każde dziecko będzie zainteresowane. 

Zdecyduj się na weekend na wsi

Zdecyduj się na weekend na wsi


 

Weekend na wsi to idealna okazja do miłego spędzenia czasu i relaksu, który jest tak bardzo potrzebny. Przepyszne dania w restauracji, magiczna atmosfera, atrakcje dla dzieci i dorosłych. Czego chcieć więcej? Mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce!