Kadyny Folwark Hotel & SPA

O nas

O nas


Pomiędzy bogactwem pięknych lasów Wysoczyzny Elbląskiej a urokliwymi plażami Zalewu Wiślanego, jadąc nową drogą z Elbląga przez Suchacz, znajdziecie Państwo wieś Kadyny.

Tutaj, na terenie dawnej letniej rezydencji Cesarza Niemiec Wilhelma II, znajduje się Kadyny Folwark Hotel & SPA. Obiekt oraz okalające go budynki z pałacem i parkiem, stodołą, stajniami oraz pomieszczeniami gospodarczymi, mogą poszczycić się ciekawą architekturą oraz prawie 300-letnią tradycją.
Wypoczywającym tu Gościom spokój zapewnia sąsiedztwo rezerwatu Kadyński Las, rozległy ogród oraz przstrzeń obiktu.

Pokoje
Pokoje
Pokoje
Pokoje
Pokoje
Pokoje
Pokoje

Pokoje


Do zaoferowania mamy 67 stylowo urządzone pokoje dające łącznie 155 miejsc noclegowych z wygodnymi łóżkami i otaczającą obiekt ciszę. Pokoje z widokiem na ogród lub folwark wyposażone są w pojedyncze łóżka z możliwością połączenia, łazienki z wanną lub prysznicem, suszarkę, telefon, telewizje satelitarną, Wi-Fi.

Informacje dodatkowe:

  • Doba hotelowa od godz. 16:00 do godz. 11:00.
  • Całodobowa recepcja.
  • Śniadania od godz. 8:00 do godz. 10:00
  • Obiadokolacja od godz. 17:00 do godz. 19:00

Znakomita kuchnia

Restauracja


Restauracja
Aktualności

Aktualności


Miłośników historii i sztuki zaciekawi  jedna z najstarszych i największych w Europie pięknie zachowana stodoła z bogatą kolekcją starodawnych powozów, pracownia ceramiczna oraz kolekcja obrazów polskich i zagranicznych artystów.

NOWOŚĆ gościnna wystawa Stereo Vision Art Marka Seanderskiego. Polska rewolucja w sztukach wizualnych, obrazy o właściwościach holograficznych z realnym efektem przestrzennym.

Położenie
Położenie

Położenie


Kadyny to wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim. Według legendy nazwa wsi pochodzi od domniemanej założycielki Kadyn - pruskiej księżniczki Kadyny.

Wieś jest dawnym majątkiem rycerskim należącym do rodów szlacheckich i mieszczańskich. Znajduje się nad Zalewem Wiślanym, na obszarze Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej i Rezerwatu „Kadyński Las”. Wyróżnia się bogactwem architektonicznym i nietypowym układem przestrzennym.
Kadyny to miejsce pełne zabytków. Warto tutaj zobaczyć m. in. ok. 700-letni Dąb im. Jana Bażyńskiego, zespół klasztorny franciszkanów z XVIII w., barokowy kompleks pałacowy, ruiny kościoła ewangelickiego zwanego „Świątynią Pokoju” czy znajdujący się nieopodal nich dawny cmentarz ewangelicki.

Przyjazne otoczenie

Stajnie i ogrody


Stajnie i ogrody
Dzieci
Dzieci
Dzieci

Dzieci


Jeżeli szukasz hotelu z atrakcjami dla dzieci, to trafiłeś idealnie! Kadyny Folwark Hotel & Spa jest przyjaznym dzieciom.
Pracownicy hotelu dokładają wszelkich starań, aby nasi najmłodsi Goście czuli się w obiekcie komfortowo.
Jedną z atrakcji hotelu jest wyjątkowe miejsce- mini zoo, w którym rodziny a w szczególności nasi najmłodsi Goście mogą z bliska nawiązać kontakt ze zwierzętami.

Historia

Historia


„Krajobraz kadyński jest jak raj. Lasy, wzgórza i pola, Zalew Wiślany i Bałtyk, tworzy tak przepiękne otoczenie, że w całych Niemczech nie znalazłbyś dla niego podobieństwa”.

Louis Ferdynand książę Prus
(Wnuk cesarza Wilhelma II)

Wczasy poza miastem

Wczasy poza miastem


Wczasy poza miastem w hotelu Kadyny to nie tylko odpoczynek i relaks. To również możliwość aktywnego spędzania czasu, nie tylko na terenie hotelu! Wczasy poza miastem są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie odpoczynek na łonie natury. Bliskość morza i lasów sprawia, że każdy będzie mógł pooddychać świeżym powietrzem i naładować baterie. Wczasy poza miastem to również okazja do relaksu i medytacji na łonie natury. Kadyny oferują aktywnie spędzony czas nie tylko na terenie hotelu, co stanowi idealną opcję dla rodzin z dziećmi. Jak wiadomo, każde dziecko potrzebuje odpoczynku od szkoły i głośnego miasta – wczasy poza miastem to umożliwiają. Zapraszamy do Kadyn!  Wczasy poza miastem są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie odpoczynek na łonie natury. Bliskość morza i lasów sprawia, że każdy będzie mógł pooddychać świeżym powietrzem i naładować baterie.  Kadyny oferują aktywnie spędzony czas nie tylko na terenie hotelu, co stanowi idealną opcję dla rodzin z dziećmi.