Restauracja i imprezy

Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja

Restauracja


Restauracja "Stara Gorzelnia" nazwę zawdzięcza destylarni spirytusu, która mieściła się tu za czasów Cesarza Wilhelma II.

Teraz to hotelowa restauracja znana z wyśmienitej kuchni i obsługi czynna codziennie w godz.12:00-19:00, w weekendy w godz.12:00-21:00. Bogaty wybór dań z karty zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

Kawiarnio - Winiarnia

Kawiarnio - Winiarnia


W Kawiarnio-Winiarni można napić się pysznej kawy i herbaty oraz zjeść doskonałe domowe ciasto lub wykwintny deser.

Wieczorem zaś przyciemnione światło, świece, muzyka oraz lampka dobrego wina wprowadzą w romantyczny nastrój.

Imprezy Okolicznościowe

Imprezy Okolicznościowe


Organizujemy niezapomniane przyjęcia okolicznościowe takie, jak komunie, chrzciny, obiady weselne, jubileusze itp.. Nasza restauracja, urządzona w klasycznym stylu, serwuje głównie dania kuchni staropolskiej. Kucharze komponują je wyłącznie ze świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Wykwalifikowany i miły personel czuwa nad prawidłowym przebiegiem uroczystości.

W pięknych hotelowych wnętrzach i parku znajdziecie Państwo również chwilę relaksu. Na uczestniczące w imprezie dzieci czeka wiele atrakcji takich jak mini zoo, plac zabaw i rozległy ogród.

Imprezy Plenerowe

Imprezy Plenerowe


Kompleks pałacowo-folwarczny okalający hotel oraz przyległy Rezerwat Kadyński Las stwarzają doskonałe warunki do organizacji imprez w plenerze.

Dysponujemy domkiem grillowym, miejscem na ognisko oraz namiotem mogącym pomieścić ok 60 osób.
Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego obiektu.

Wesela
Wesela
Wesela

Wesela


Ślub to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie dla Pary Młodej oraz zaproszonych gości, dlatego zabytkowy i urokliwy Kadyny Folwark Hotel & Spa to idealne miejsce, aby powiedzieć sakramentalne "Tak".

 

Restauracja okolice Trójmiasta


Kadyny to malowniczo położona miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim. Bliskość natury, morza sprawiają, że każde odwiedziny wprawiają każdego w zachwyt. Restauracja w hotelu oferuje bogatą kartę dań, która zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających klientów.